Відпочинок в Україні

Відпочинок в Україні стає все більш популярним серед вітчизняних і зарубіжних туристів. Жителі ближнього зарубіжжя віддають перевагу відпочинку в Україні знаменитим іноземним курортам, тому як такий відпочинок набагато дешевше, ближче і практично не поступається за рівнем комфорту і сервісу. Тим більше, якщо врахувати, що останнім часом в Україні відкрилося велика кількість курортів і готельних комплексів, що пропонують великий вибір послуг відпочинку - як цілорічного, так і зимового. Значна частина українських готельних розважальних комплексів і курортів створена в місцях рекреаційних заповідних територій, а також серед різноманітних природних ландшафтів, що дозволяє туристам з ближнього зарубіжжя відчути унікальність туристичного потенціалу місць відпочинку в Україні.

Відпочинок в Україні взимку та влітку

 Отель Карнавала приглашает на отдых в УкраинуВідпочинок в Україні можливий в різних регіонах країни, така можливість існує і в Харківській області. Одне з найвідомішихі популярних місць відпочинку в Харківській області - Коробові Хутори. Для жителів Росії, а особливо Бєлгородської, Курської, Воронезької, Брянської та інших областей, дане місце відпочинку має географічну перевагу в силу безпосередньої близкості до російського кордону, а також вигідно відрізняється природними ресурсами і можливістю різноманітного проведення часу протягом усього року.

Різноманітність послуг як цілорічного, так і зимового відпочинку, пропонують не усі готельні комплекси туристичної інфраструктури Харківського регіону, серед яких виокремлюється «Carnaval Resort & Spa». Готель «Carnaval Resort & Spa» - кращий розважальний готельний комплекс України, одне з найбільш популярних місць відпочинку в Харківській області та Україні в цілому. Гості з усіх регіонів України, а також жителі Бєлгорода, Курська, Москви та інших великих міст Росії із задоволенням регулярно приїжджають в комфортабельний готель Харкова «Carnaval Resort & Spa», де можна чудово провести свій відпочинок з друзями, родинами і дітьми. Крім усіма улюблених видів розваг, що пропонуються гостям, в «Carnaval Resort & Spa» велика увага приділяється якості сервісу і індивідуальному підходу до кожного відвідувача готелю. Відпочинок на Україні в чудовому готельному комплексі «Carnaval Resort & Spa» прекрасний у будь-яку пору року, тому як природа Національного парку і багата історія Зміївського краю, пронизана казками і легендами, споконвіку заворожує гостей цих місць.

В отеле Карнавал под Харьковом есть все для круглогодичного отдыха в Украине — бассейн, СПА-центр, рестораны и многое другое Тим, хто віддає перевагу традиційним зимовим видам розваг, необхідно приїхати на відпочинок саме в готель Харкова «Carnaval Resort & Spa». Тут можна влаштувати справжні санні гонки по засніжених схилах, яких на території готелю є чимало. Любителі активного зимового відпочинку зможуть позмагатися в снігових боях. Справжній крижаний каток під відкритим небом площею 400 м2, який працює цілодобово, не залишить Вас байдужими. Недалеко від «Carnaval Resort & Spa», в селі Борова, знаходяться спеціально обладнані схили, де гості зможуть відточити свою майстерність в катанні на лижах. Знайдуть тут для себе розваги і прихильники такого виду відпочинку, як зимова риболовля на річці Сіверський Донець. Снігові види розваг в «Carnaval Resort & Spa» можливі щорічно, тому як комплекс знаходиться в особливій географічній місцевості, на місці тектонічного розлому земної кори. Саме з цієї причини сніг в «Carnaval Resort & Spa» випадає кожну зиму в рясній кількості, що дозволяє його гостям насолоджуватися справжнім зимовим відпочинком в кращому готельному комплексі України - «Carnaval Resort & Spa».

Для любителів відпочинку в Україні влітку, «Carnaval Resort & Spa» пропонує міні-гольф, міні-футбольне і волейбольне поля, бадмінтон, катання на велосипедах і човнах, риболовлю, аквапарк з басейном 25 м і майданчиком для прийняття сонячних ванн, альтанки для приготування шашлику і багато-багато іншого!

Відпочивай в Україні!

Відпочивай в «Carnaval Resort & Spa»!

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму