Процедури

Назва процедуриТривалість (хв.)Вартість (грн с ПДВ)
Тайський фут-масаж

Фут-масаж - це послідовність мануальних прийомів на ступнях і нижньої частини обох ніг. Майстер, використовуючи пальці рук і спеціальну паличку для масажу стоп, працює з біоактивними точками, розташованими на підошвах наших ніг. Фут-масаж скоріше схожий на терапію. Крім того, що масаж допомагає усунути набряклість і втому ніг, він також посилює імунну систему, позитивно впливає на функціонування центральної нервової системи, покращує пам'ять і сон, циркуляцію крові і лімфоток.

70 мин.

650,00 грн.

Нейроседативный масаж тіла

Нейроседативний масаж застосовується для усунення психо-емоційного стресу і його наслідків, до яких можна віднести такі поширені явища, як: підвищена дратівливість, апатія, депресія, порушення сну і хронічна втома. Його дія направлена на нервову систему, внаслідок цього виду масажу призводить до стимуляції центрів задоволення в мозку, які відповідають за вироблення ендорфінів.

60 мин.

600,00 грн.

Холодна парафінотерапія для рук/стоп

Доглянута, гладка, оксамитова шкіра рук і стоп - це не щедрий подарунок природи, а результат правильного догляду. Усунути сухість, глибоко зволожити, відновити шкіру рук і стоп в короткі терміни допоможе парафінотерапія. Це комплексна косметична процедура, що складається з декількох етапів: поверхневе і глибоке очищення шкіри за допомогою м'якого скрабу, потім - нанесення холодного парафінового покриття і в завершенні масаж на основі Крем-флюїду інтенсивне живлення і зволоження.

40/50 мин.

300/350 грн.

Масаж тіла «Ягідний смузі»

Цей масаж - справжнє «щеплення краси» для шкіри!

Виконується на основі розкішного вершкового крему з високою концентрацією натурального масла каріте (ши), бджолиного воску, екстрактів червоного винограду, фукуса, ламінарії, вітаміну Е і соку чорної смородини. Він якісно живить і регенерує суху і зневоднену шкіру, усуває сухість і лущення.

60 мин.

650,00 грн.

Масаж тіла «Марципанова насолода»

Густий масажний крем поступово тане на шкірі, перетворюючись в розкішне масло, що забезпечує активізацію обмінних процесів і оновлення клітин шкіри. Розгладжує, підтягує, живить і зволожує шкіру тіла. Техніка, що застосовується в цьому масажі, стимулює лімфатичну систему, відтік зайвої рідини і детоксикацію.

60 мин.

650,00 грн.

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму