Догляд за тілом

Назва процедуриТривалість (хв.)Вартість (грн с ПДВ)
ABYANGAM SNANAM Краса та довголіття

У перекладі з Санскриту - "очищення маслами".

Всього за один сеанс гарантується відчуття глибокого релаксу і одночасно позитивні зміни стану тіла - значне поліпшення мікроциркуляції, детоксикація, ліфтинг і моделювання контурів. При наявності целюліту - знижується вираженість неестетичної «апельсинової шкірки». Значно поліпшується стан шкіри - вона стає більш м'якою, гладкою, свіжої, набуває сяючий молодий вигляд.

Терапія забезпечує прекрасний зовнішній стан, який випромінює здоров'я і красу!

80 мин.

800,00 грн.

PINDA SWEDA Масаж тіла гарячими трав'яними мішечками

Масаж впливає на всі шари шкіри, на судини, м'язи, на потові і сальні залози, а також на центральну нервову систему. Проникаючи через тканину мішечків, дрібно розмелені трави і спеції проводять ніжний трав'яний пілінг, м'яко звільнюючи шкіру від відмерлих клітин, очищаючи й тонізуючи пори.

Посилюється кровопостачання шкіри і,як наслідок, поліпшується її живлення, в результаті чого бліда, в'яла, суха шкіра робиться рожевою, пружною, бархатистою, гладкою, щільною і еластичною, значно підвищується її опірність до механічних і температурних впливів, підвищується шкірно-м'язовий тонус.

60 мин.

600,00 грн.

Масаж «Альга-Роза» з обгортанням

Ароматерапевтичний масаж-пілінг з обгортанням. Виконується на основі натурального еліксиру з сумішшю тибетських трав і спецій, італійської марки "World of Beauty". В результаті проведення процедури підвищується шкірно-м'язовий тонус, поліпшується колір і загальний стан шкірного покриву, відбувається активний дренаж, ліфтинг і моделювання контурів тіла.

60 мин.

700,00 грн.

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму