Масажі обличчя

Назва процедуриТривалість (хв.)Вартість (грн с ПДВ)
PRANA Активні точки краси

Застосування терапії  Prana надає можливість легко, з ярким ефектом досягти стійких результатів в програмах естетики обличчя, покращити настрій і позбутися втоми і стресу.

20 мин.

300,00 грн.

ABYANGAM SNANAM. Дренаж та тонізування

Всього за один сеанс гарантується відчуття глибокого релаксу, значно поліпшується стан шкіри обличчя - вона стає більш м'якою, гладкою, свіжої, набуває сяючий молодий вигляд.

20 мин.

350,00 грн.

Стоун терапія для обличчя

Це незамінна антистресова процедура, лімфодренажна техніка, і унікальний метод для корекції овалу обличчя. Контрастна стоун-терапія є єдиною технікою, що поєднує в собі механічне розминання тканин і глибокий термічний вплив: прогрівання або охолодження.

30 мин.

350,00 грн.

Іспанський масаж обличчя

М'язи нашого обличчя потребують тренування так само, як і інші частини тіла, і, в даному випадку, масаж - єдиний спосіб зберегти їх в тонусі. Більшість людей, які спробували на собі іспанську техніку масажу, називають його «зарядкою для обличчя». Відразу після проведення цієї комплексної процедури Ви відчуєте, як працюють і підтягуються лицьові м'язи. Іспанська техніка визнана унікальною. В основі своїй, спрямована на поліпшення стану шкіри і стимулювання тонусу м'язів обличчя за рахунок релаксації і опрацювання проблемних ділянок. У той же час всім відомий чудовий психологічний ефект, який ми відчуваємо, коли добре виглядаємо. А вже після першої процедури будьте готові побачити приємні зміни контурів і овалу обличчя.

Рекомендований курс - 10 сеансів по два рази в тиждень.

30 мин.

450,00 грн.

Глибинний масаж обличчя

Глибинний масаж обличчя - це унікальна методика, яка допомагає звільнитися від глибокої напруги і блоків, які утворюють на обличчі. А просто соціальну маску, ту нашу частину, яка керує нами на несвідомому рівні. Після кількох сеансів масажу обличчя помітно омолоджується: овал обличчя підтягується, тургор шкіри стає більш пружним, стають менш помітні глибокі зморшки. Обличчя стає більш відкритим і розслабленим, риси обличчя виглядають м'якше, а очі набувають живий природний блиск. Цей масаж можна сміливо назвати альтернативою ботоксу.

40 мин.

450,00 грн.

Пневмомасаж обличчя

Масаж проводиться чистим кисневим струменем кисню під тиском спіралевими рухами.

20 мин.

350,00 грн.

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму