Експрес догляд

Назва процедуриТривалість (хв.)Вартість (грн с ПДВ)
SPA-Collagene Q10-ACTIVE

Інтенсивний омолоджуючий догляд для сухої шкіри за допомогою Біопластин. Сполучення коензиму Q10 - визнаного еліксиру молодості, масла Аргани - «рідкого золота» косметологів і нативного триспірального колагену- є потужним антиоксидантом і стимулятором відновлення природного рівня вологості епідермісу. Процедура сприяє загальному омолодженню, розгладження зморшок, насиченню шкіри вітамінами А, Е, жирними кислотами, що сприяє усуненню сухості, викликаної внутрішніми або зовнішніми факторами.

40 мин.

480,00 грн.

SPA-Collagene HYDRO COMFORT З АЛАНТОІНОМ

Комплексна терапія розроблена для зняття роздратування, почервоніння і лущення шкіри, викликаних агресивною дією факторів зовнішнього середовища (сонячних опіків, вітру і холоду). Прискорює регенерацію пошкоджених тканин, пом'якшує роговий шар, стимулює видалення відмерлих клітин, ефективно попереджає закупорку пор, утворення комедонів і запальних елементів, а також стимулює природне відновлення шкіри.

40 мин.

480,00 грн.

Альгінатна Маска BOTO LINE

Результат догляду BOTO LINE: Прискорення процесів регенерації, корекції глибоких зморшок в області чола і навколо очей, запобігання передчасного старіння.

Порошок альгінату при розведенні водою перетворюється в густу масу, яка сама по собі інтенсивно зволожує, надає дренажну дію, стимулює кровообіг, ефективно розгладжує шкіру і підтягує овал обличчя. Також насичує шкіру вітамінами (А, С, Е) і мікроелементами, активізує процеси синтезу колагену і еластину.

40 мин.

480,00 грн.

SPA-Collagene & Пневмомасаж обличчя

Омолоджуючий та відновлюючий догляд для сухої шкіри за допомогою Біопластин у взаємодії з Кисневим масажем апарату OXY- jet LEO.

Це делікатний метод, що дозволяє впроваджувати в глибокі шари шкіри активні компоненти, які входять до складу Біопластин, що сприяють її регенерації, живленню, зволоженню і боротьби з дрібними мімічними зморшками.

60 мин.

750,00 грн.

INTENS ОМОЛОДЖЕННЯ

Іспанський масаж обличчя і зони декольте в поєднанні з маскою «INTENS» італійської косметики VIP- класу "World of Beauty".

Даний вид процедури дозволяє в короткі терміни і без будь-якого апаратного або хімічного впливу усунути і попередити ознаки біологічного старіння шкіри і повернути особі сяйво юності.

60 мин.

750,00 грн.

REVIVA DETOX

Масаж обличчя «ABYANGAM SNANAM» Дренаж і тонізування в поєднанні з маскою «REVIVA» до складу якої входять: вітаміни А, С, Е, антиоксиданти, протеїни сої, які посилюють синтез колагену, еластину, активізують клітинний метаболізм. Екстракти прополісу і розмарину зміцнюють, мають антисептичну дію. Гіалуронова кислота, вітамін К, масло апельсина, лимона і Нероллі зволожують шкіру і помітно підвищує опірність шкіри зовнішнім факторам.

60 мин.

700,00 грн.

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму