Масажі

Назва процедуриТривалість (хв.)Вартість (грн с ПДВ)
Стоун масаж

По шкірі ковзає гараче каміння, огортаючи тіло приємною теплотою. М'язи розслабляються, настрій покращується, а від стресу не залишається і сліду... Такий чудодійний вплив стоун-масажу. В ньому використовується каміння вулканічних порід, що містить величезну кількість мікро- та макроелементів, магній та залізо. Ця методика не лише позбавляє від стресу, депресій та м'язового напруження, але й покращує кровопостачання, проводить лімфодренаж, стимулює виведення токсинів та зайвої рідини.

 

60 мин.

650,00 грн.

Класичний загальний масаж

Лікувально-оздоровчий масаж, що застосовується при різноманітних порушеннях в області хребта, при  сколіозі та остеохондрозі. Підвищує обмінні процеси в організмі, боротьбу з хронічними захворюваннями, покращує м'язовий тонус та фізичну активність.

Лікувально-оздоровчий, знеболюючий масаж.

 

60 мин.

550,00 грн.

Масаж голови

Процедура призначена для зняття головного болю та судинних спазмів, покращення венозного відтіку та кровообігу.

 

20 мин.

200,00 грн.

Масаж рук

Лікувальна дія масажу та мануальної терапії поліпшить функціональну рухливість в суглобах, усуне больовий синдром та стан онеміння в руках та пальцях.

20 мин.

250,00 грн.

Масаж ніг

Масаж в поєднанні з прийомами мануальної терапії, розслабить втомлені та напружені м'язи, поліпшить функціональну рухливість суглобів. Активізує кровообіг та лімфоток.

30 мин.

280,00 грн.

Масаж спини

Благотворно впливає на різноманітні групи м'язів спини, а також чинить розслаблюючу дію на всі сегменти хребта, тим самим покращує кровообіг й лімфоток в тканинах та органах.

30 мин.

320,00 грн.

Масаж шийно-комірцевої зони

Масаж ефективно усуває больовий синдром і стан онеміння, знімає суглобно-м'язовий блок, розслаблює м'язи шиї, рук, покращує кровообіг судин головного мозку.

25 мин.

280,00 грн.

Загальний антицелюлітний масаж з обгортанням

Струнка, витончена, без недоліків фігура - мрія кожної жінки. Дуже сильний корегуючий масаж зон відкладення целюліту. Допомогає тілу позбавитися від целюліту шляхом активної стимуляції кровообігу та обміну речовин.

80 мин.

650,00 грн.

Кокосовий рай

Релаксуючий масаж за допомогою натурального рафінованого масла кокосу з додаванням ефірної олії ванілі. Має зволожуючу, живильну, протизапальну дію. Масаж з кокосовим маслом охолождує тіло, розслаблює м'язи, заспокоює нерви та робить шкіру ніжною, наче оксамит. Масло підходить для всіх типів шкіри, не забруднює пори. Також "Кокосовий рай" рекомендований до та після прийняття сонячних ванн - він створює стійкий захисний шар від шкідливих ультрафіолетових променів при нетривалому перебуванні на сонці, його сонцезахисний фактор - SPF 4. Кокосове масло дуже корисне для обпаленої сонцем шкіри. 

 

30/60 мин.

350,00/550,00 грн.

Медовий масаж

Техніка медового масажу прийшла до нас із древнього Тибету. За лікувальною дією медовий масаж є найефективнішим з усіх видів масажу. Медовий масаж сприяє швидкому відновленню м'язів, покращую кровообіг та прискорює обмін речовин в організмі. 

60 мин.

500,00 грн.

Масаж "Райська насолода" з обгортанням

Розслаблює, знімає втому, аромат шоколаду відновлює емоційну рівновагу та стимулює вироблення ендорфіну, шкіра насичується пиживними речовинами какао. Цей вид масажу особливо рекомендований при загальному занепаді сил, стресах, безсонні, сухій шкірі.

80 мин.

650,00 грн.

Дитячий масаж (3 - 6 років)

Масаж необхідний для дошкільника на тому ж рівні, що і здорова їжа, сон, заняття спортом! З якою метою застосовується загальний масаж для дошкільнят? Під час масажу стимулюються нервові закінчення, що позитивно впливає на багато функцій головного і спинного мозку: дитина стає більш урівноваженою, уважною, підвищуються когнітивні здібності, життєвий тонус, вона буде краще підготовлена до засвоєння нової інформації та вступу до школи. Безсумнівно позитивний вплив масажу на опорно-руховий апарат, який в даний час знаходиться не в кращому стані у багатьох дітей (порушення постави, плоскостопість, відставання у фізичному розвитку і недостатня міцність кісток). При хронічних і вроджених захворюваннях, якими страждає велика кількість дітей, масаж має м'яку дію на весь організм, покращуючи стан дитини. Крім того, масаж допомагає запобігти або уповільнити виникнення багатьох хвороб.

25 мин.

250,00 грн.

Оздоровлюючий дитячий масаж (6 - 11 років)

Недолік фізичного навантаження або постійне, тривале просиджування за комп'ютером, телевізором, підручниками. У підсумку, до 10 років у більшості дітей можна спостерігати відхилення в порушенні постави. Оздоровчий дитячий масаж - це чудовий засіб лікування і профілактики багатьох захворювань. Масаж сприяє гармонійному розвитку молодого, зростаючого організму. Зміцнює не тільки м'язову і кісткову систему, а й весь організм в цілому. Сприяє покращенню імунітету за рахунок нормалізації роботи кровоносної, лімфатичної, дихальної та травної систем. Виводяться шлаки з організму. Поліпшується робота сальних залоз і шкіри. Масаж надає тонізуючу, розслаблюючу, заспокійливу дію на організм. І просто піднімає настрій!

30 мин.

300,00 грн.

Лікувальний масаж для підлітків (12 - 16 років)

Навчальні навантаження, тривале перебування в одному положенні, спілкування в соціальних мережах, комп'ютерні ігри - все це в підлітковому віці викликає гіподинамію, застій крові в області малого тазу, порушення постави та ін. Масаж для підлітків цієї категорії покликаний зміцнити імунітет, поліпшити стан хребта і опорно-рухової системи, налагодити роботу кровообігу, лімфообігу, роботу внутрішніх органів і систем.

Масаж в підлітковому віці допоможе вирішити такі проблеми зі здоров'ям як:   

- сколіоз та інші порушення постави;

- викривлення хребта;

- затискання нервів;

- артрит тазостегнових та колінних суглобів в початковій стадії;

- проблеми з надлишковою вагою;

- головні болі;

- безсоння;

- збій в роботі шлунково-кишкового тракту;

- порушення серцево-судинної діяльності.   

 

40 мин.

350,00 грн.

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму