ЗАМІСЬКІ ЕКСКУРСІЇ В ХАРКОВІ


Готель Карнавал запрошує відпочити в Україні: ознайомитися з красою рідного краю, відвідати захоплюючі подорожі по околицях Харкова. Ми підготували для вас різноманітні заміські екскурсії на будь-який смак

Приїхавши одного разу до Харкова і побувавши хоча б на одній з пішохідних екскурсій або відвідавши заміські екскурсії, ви зрозумієте, наскільки цікаве та унікальне це місто. Воно вбирає до себе культуру і традиції різних релігій і народів, при цьому залишаючись неповторним.  А скільки легенд ходить про походження Харкова, починаючи від міфічного козака Харько, якому встановлено пам'ятник на початку проспекту Науки, і закінчуючи переказом про дочку Атілли Харьке.

Харківській області, або Слобожанщині, характерні унікальні зображення символів-орнаментів на писанках, але не всі про це знають. А ще ви навряд чи знаєте, що

в харківських майстернях вставляють не блискавки, а змійки,
харків'яни вішають верхній одяг не на плечики, а на тремпель,  городяни настільки суворі, що вставляють в ручки не стрижень, а ампулу,
і тільки на Слобожанщині купують на Барабашці, розпивають в генделику, голяться чинкою і на питання відповідають «Тю!».

І якщо вас уже не приваблює одноманітний відпочинок в Туреччині або Єгипті, тоді в саму пору відправлятися на екскурсії до Харкова. Це місто рясніє дивовижними історичними пам'ятками і легендарними місцями, які повинен відвідати кожен турист.

Екскурсії по Харкову

Готель «Carnaval Resort & Spa» допоможе вам познайомитися з якомога більшою кількістю цікавих місць. Якщо вас не лякає перспектива провести весь день пішки, тоді організатори екскурсій в готелі із задоволенням покажуть вам історичну спадщину Харкова, його пам'ятники культури і архітектури, його історію як Першої столиці України і навіть його характер.

Почати можна з малого - готель Харкова (https://carnaval-hotel.com.ua/) «Carnaval Resort & Spa» знаходиться в центрі Національного природного парку, який являє собою унікальний природний комплекс з історичними, геологічними і природними пам'ятками.  Його також називають Українською Швейцарією, де ви зможете познайомитися з унікальними історичними пам'ятками. Незвичайно цікава екскурсія в Зміївський край, де колись мешкали різні народи. А прямо на території готелю знаходиться пам'ятник загиблим воїнам ВВВ, і саме звідси починається екскурсійний маршрут «Партизанськими стежками».

Заміські екскурсії під Харковом для всієї родини

Заміські екскурсії, організовані готелем «Carnaval Resort & Spa» - це також можливість оцінити пишність природи Слобожанського краю, отримати заряд бадьорості і здоров'я, побачити найрізноманітнішу рослинність і багатство зеленого світу. Під час екскурсії «Дубовий гай» ви познайомитеся з найстарішим дубом в Україні, а при відвідуванні Дендропарку побачите дерево японських і китайських імператорів і дізнаєтеся, як народжуються бобри. А на екскурсії «Зелений світ» ви дізнаєтеся про українські народні традиції та відчуєте силу чистого повітря.

Харків - це місто з амбіціями, захоплюючою історією і тут є на що подивитися.  Під час заміських екскурсій ви побачите Харків не тільки з боку творчого і індустріального міста, а й зрозумієте, що це місто з особливими традиціями та енергетикою, що складалися століттями. 

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму