РОЗВАГИ

БЕЗКОШТОВНІ

БЕЗКОШТОВНІ | Отель «Carnaval Resort & Spa», Харьков

ПЛАТНІ

ПЛАТНІ | Отель «Carnaval Resort & Spa», Харьков

✔ Літній басейн

✔ Критий басейн

✔ Міні-клуб

✔ Дитячі майданчики

✔ Міні-гольф

✔ Футбольне поле

✔ Аніматори

✔ Волейбольний майданчик

✔ Дискотека

✔ Фітнес кімната

✔ Футбольні трансляції

✔ Боулінг

✔ Більярд

✔ Прокат велосипедів

✔ Пейнтбол

✔ Заміські екскурсії

✔ Альтанки з мангалами

✔ Лазні

✔ Хамам

✔ Прокат квадроциклів

✔ Лазертаг

Коробові Хутори - чудове місце для відпочинку

Історія курорту Коробові Хутори настільки захоплююча, що відпочинок в Коробках вам прийдеться  не тільки до тіла, а й до душі. Легенд про Коробові Хутори хоч відбавляй.
Історично так склалося, що Коробові Хутори були свого роду територією тиші і дикої природи. Дорога на Хутори проходила по правому березі найбільшої річки Харківщини - Сіверський Донець, по дуже гористій місцевості, через село Гайдари. З Гайдарами пов'язано дитинство відомого в радянські часи дитячого письменника Аркадія Голікова (Гайдара). Він тут жив ціле літо, пас овець, і настільки йому ці місця сподобалися, що коли він вирішив собі взяти псевдонім, то не замислюючись назвався Гайдаром.


Перед перетином з річкою праворуч видніється високий пагорб - «Зміїв курган». На ньому ще в домонгольский час перебувало давньоруське місто. За переказами саме на цьому пагорбі сидів Змій Горинич і споглядав околиці. Раз на рік до нього приводили в якості данини молоденьких дівчат. І приймаючи їх в дар, він примовляв: «гай дари ... гай дари ...».

За іншою легендою Коробові Хутори були місцем бою Кирила Кожум'яки зі Змієм. Тікаючи від богатиря, Змій Горинич пропахав звідси до синього моря - «Змієві вали».
Ще одне легендарне місце курорту Коробові Хутори - Біле озеро. З ним пов'язана одна з найкрасивіших і романтичних легенд Коробових Хуторів. Коли над Зміївським козачим монастирем згустилися хмари, козаки вжили заходів для того, щоб скарби монастиря не дістались царським військам. Золото, якого було дуже багато, закатали в бочки, і в цих бочках сховали в прилеглому лісі, а срібло, якого було ще більше, в бочки закатати не встигли, і просто зсипали його в Біле Озеро. За цією легендою озеро після цього побіліло.

За легендою саме Коробові Хутори - місце, де козаки доживали свої дні. Саме тут (в Коробових Хуторах) був заснований Свято-Миколаївський козачий монастир, свого роду будинок престарілих козаків, куди втомлені від постійних війн і битв, з'їжджалися старі козаки на заслужений відпочинок. За козацьких часів монастир грав оборонну роль, ченцям часто доводилося вступати в сутички з татарами. Уздовж Дінця проходив торговий шлях через Коробові Хутори, і козаки-ченці його охороняли.

Під час ліквідації Запорізької Січі монастирські будівлі були зруйновані. На місці монастиря знаходяться його руїни. Там, а також на Козачій Горі встановлені хрести з пам'ятними написами.

Дорога в Коробові Хутори проходить по мальовничих сходах, повз пам'ятник радянським воїнам. Під час війни тут відбувалися дуже жорстокі бої. З козацьких часів висота гори зменшилася, з часом вона обсипається. Разом із видом з гори Кременець в Ізюмі вид з Козачою Гори вважається найкрасивішим в області.
У радянські часи Коробові Хутори були найпопулярнішим курортом Харківщини, тут було розташовано близько півсотні баз відпочинку. Нинішні туристичні комплекси курорту Коробові Хутори здатні задовольнити найвибагливіших відпочиваючих.

Відпочинок в Коробових Хуторах для всієї родини

Коробки - так ласкаво називають Коробові Хутори. Селище Коропове в Зміївському районі Харківської області - один з найпопулярніших курортів Харківщини і прекрасне місце відпочинку в Україні. Ще в радянські роки Коробові Хутори славилися своєю туристичною інфраструктурою. Тут, в Коробках, відпочивала еліта.

З тих самих часів відпочинок в Коробках став популярним та найулюбленішим серед жителів Харкова і Харківської області. Головна перевага курорту Коробові Хутори – це дивовижна природа. Через курортне селище протікає найбільша річка Східної України - Сіверський Донець. Саме тут, в Коропово (Коробови Хутори), Сіверський Донець особливо чистий. Доповнює унікальний природний ландшафт і змішаний ліс. Саме змішаний ліс та річка Сіверський Донець створили усі умови, щоб тут були створені заповідники: "Скрипалевський", "Мохначський","Урочище Борки". Одна з версій, чому Коропово дістало саме таку назву, полягає в тому, що саме тут дуже добре ловився Короп (карп – рос.).

Ви можете розміститися в затишних готелях Коропово за низькими цінами.

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму