П'ЯНА ХАТА

«П'яна хата» - ресторан народних традицій

Саме так можна охарактеризувати цей заклад, що самим чудовим чином вписався в околиці Коробових хуторів.

Гармонійно розташувавшись на березі річки Сіверський Донець, ресторан підкреслює самобутність природи Національного природного парку «Гомільшанські ліси». Тут навіть саме повітря насичене історією українського козацтва, адже на цій території ведуться археологічні розкопки найдавнішого монастиря. Похилені стіни, химерних форм вікна, пляшка горілки, закупорена кукурудзяним качаном - все це створює неповторне відчуття релаксу для відвідувача, втомленого від суєти галасливого міста.

Елементи інтер'єру ресторану дуже гармонують поміж собою, його дизайн - авторський проект відомого харківського дизайнера зі світовим ім'ям Юрія Ринтовта. Дивно, але навіть саму назву «П'яна хата» придумали відвідувачі, оскільки спочатку це був ресторан «Доброго Вам здоров'я». Приїхавши сюди, Ви забудете про дієту, тому що не їсти в «П'яній хаті» просто неможливо. Спеціально для Вас - найкращі страви національної української та східної кухні. Багато з них готуються за старовинними рецептами кухарів 18 століття. Юшка Богдана Хмельницького, домашній паштет і ковбаси, короп по-таджицькому, свіжоспечений хліб з сиром по-східному, баранячі реберця і шашлик - меню, яке припаде до смаку будь-якому гурману. Особливе місце в ньому займають напої. Це натуральні настоянки різної міцності на травах, ягодах, кедрових горіхах, пшеничних зернах і навіть на ялівці.

Ще однією чудовою традицією «П'яної хати» стало проведення тематичних вечірок. Театралізовані вистави в стилі «Вечорів на хуторі біля Диканьки», жива музика, і, звичайно, завжди весела і дружна атмосфера!

 

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму