Відпочинок з дітьми

Відпочинок з дітьми в Харківській області

Літо - пора шкільних канікул. І з їх наближенням у батьків все більше з'являється турбот про те, куди ж відправити свою дитину на відпочинок:

  • на море,

  • в село,

  • в шкільний дитячий табір,

  • в заміський дитячий табір.

Звичайно ж, більшість батьків, піклуючись про повноцінність відпочинку своїх дітей в літній період, намагаються відправити дитину відпочивати за місто, та й щоб по комфортності інфраструктури відпочинок відповідав цивілізації. А якщо врахувати, що інфраструктура колишніх радянських піонерських таборів досить застаріла і сервіс там залишає бажати кращого, багато батьків замислюються над вибором. І тут, звичайно ж, кожен з розсудливих батьків вибере варіант з найкращим співвідношенням «ціна - якість» і з гарантованим безпечним відпочинком.

Відпочинок з дітьми в Харківській області в готелі «Carnaval Resort & Spa» стає з кожним роком все популярнішим. Готель розташований недалеко від міста, що дає можливість батькам відвідувати своїх дітей в будь-який зручний момент, а також при можливості проводити відпустку разом з ними. Цьому також сприяють і регулярні акції, що дозволяють батькам економити при відпочинку з дітьми.

Діти на відпочинку дуже активні, а для цього потрібно місце, «де розгулятися». У «Carnaval Resort & Spa» територія становить 9 гектар, на території Національного природного заповідника «Гомільшанські ліси», в екологічно чистій зоні, де дитина зможе завжди дихати свіжим повітрям. Так що Вашій дитині точно буде де розгулятися.

Розваги на відпочинку з дітьми

Дітям в «Carnaval Resort & Spa» не доведеться нудьгувати, тому як тут з ними працюють професійні аніматори, які мають педагогічну освіту і відповідний досвід роботи. Щодня працює міні-клуб для дітей від 4 до 12 років з цікавими інтелектуальними, розвиваючими і активними іграми, з майструванням виробів і малюванням. Протягом літніх канікул анімаційна команда готелю проводить для дітей рухливі ігри на вулиці:

  • ранкову зарядку,

  • аквааеробіку,

  • квести,

  • естафети,

  • спортивні змагання.

 Вечорами діти беруть участь в міні - диско з аніматорами. У нас організовані два обладнаних сучасних дитячих містечка з гойдалками, гірками, пісочницями, ігровими майданчиками. Дітям також доступні велосипедні прогулянки, тематичні прогулянкові маршрути по заповіднику, що дають можливість пізнання історії, флори і фауни цього краю.

Харчування під час відпочинку з дітьми в «Carnaval Resort & Spa»

Ще однією перевагою відпочинку з дітьми в Харківській області в «Carnaval Resort & Spa» є наявність в ресторані дитячого меню, страви якого користуються популярністю серед дітей та готуються з екологічно чистих продуктів.

З огляду на участь Інтернету в сучасному житті дітей, ми подбали про безкоштовне Wi-Fi - покриття по всій території, щоб Ваші чада завжди залишалися «на зв'язку» і могли ділитися враженнями про відпочинок зі своїми друзями.

Проживання дітей облаштовано в комфортабельних номерах зі всіма зручностями. Цілодобову охорону порядку на території готелю забезпечує власна служба безпеки, що дозволяє батькам не турбуватися за безпечний відпочинок своїх дітей.

Побувавши одного разу з дітьми в «Carnaval Resort & Spa», Ви зможете оцінити всі переваги заміського цивілізованого комфортабельного і веселого відпочинку. І Ваші діти будуть Вам за це вдячні.

Заповніть форму
Введіть Ваш email
Заповніть форму